Doktor Bilgileri

Dt. Metin Göze
METİN GÖZE (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN GÖZE (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. METİN GÖZE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. METİN GÖZE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METİN GÖZE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METİN GÖZE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METİN GÖZE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METİN GÖZE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METİN GÖZE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.METİN,  GÖZE,   AdanaMETİN GÖZE Muayene ÜcretiMETİN GÖZE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN GÖZE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN GÖZE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN GÖZE Hakkında BilgiYorumlarMETİN GÖZE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN GÖZE HakkındaMETİN GÖZE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN GÖZE ÖzgeçmişiMETİN GÖZE RandevuMETİN GÖZE MuayenehaneMETİN GÖZE Muayene ÜcretiMETİN GÖZE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN GÖZE BulGetirMETİN GÖZE NeredeCep NoMETİN GÖZE UzmanıMETİN GÖZE Özel MuayeneMETİN GÖZE NumarasıMETİN GÖZE Nerede ÇalışıyorMETİN GÖZE GörevliUzmanlıkAileMETİN GÖZE ŞikayetMETİN GÖZE ÖneriMETİN GÖZE EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN GÖZE KimdirSekreterHemşireMETİN GÖZE Yeni BilgileriMETİN GÖZE Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN GÖZE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN GÖZE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN GÖZE Doğum TarihiİrtibatMETİN GÖZE Tedavi OlanlarSağlıkMETİN GÖZE ÖzgeçmişMETİN GÖZE BiyografiCerrahisiMETİN GÖZE DoktordurMETİN GÖZE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN GÖZE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN GÖZE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,718 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır