Doktor Bilgileri

Dt. Melike Yilmaz
MELİKE YILMAZ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MELİKE YILMAZ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MELİKE YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MELİKE YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MELİKE YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MELİKE YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MELİKE YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MELİKE YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MELİKE YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MELİKE,  YILMAZ,   AdanaMELİKE YILMAZ Muayene ÜcretiMELİKE YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMELİKE YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMELİKE YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMELİKE YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarMELİKE YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMELİKE YILMAZ HakkındaMELİKE YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMELİKE YILMAZ ÖzgeçmişiMELİKE YILMAZ RandevuMELİKE YILMAZ MuayenehaneMELİKE YILMAZ Muayene ÜcretiMELİKE YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMELİKE YILMAZ BulGetirMELİKE YILMAZ NeredeCep NoMELİKE YILMAZ UzmanıMELİKE YILMAZ Özel MuayeneMELİKE YILMAZ NumarasıMELİKE YILMAZ Nerede ÇalışıyorMELİKE YILMAZ GörevliUzmanlıkAileMELİKE YILMAZ ŞikayetMELİKE YILMAZ ÖneriMELİKE YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMELİKE YILMAZ KimdirSekreterHemşireMELİKE YILMAZ Yeni BilgileriMELİKE YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimMELİKE YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMELİKE YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMELİKE YILMAZ Doğum TarihiİrtibatMELİKE YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkMELİKE YILMAZ ÖzgeçmişMELİKE YILMAZ BiyografiCerrahisiMELİKE YILMAZ DoktordurMELİKE YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMELİKE YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMELİKE YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 16,645 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır