Doktor Bilgileri

Dt. Mehmet Kocacik
MEHMET KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET KOCACIK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. MEHMET KOCACIK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. MEHMET KOCACIK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET KOCACIK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET KOCACIK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET KOCACIK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET KOCACIK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET KOCACIK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.MEHMET,  KOCACIK,   AdanaMEHMET KOCACIK Muayene ÜcretiMEHMET KOCACIK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET KOCACIK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET KOCACIK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET KOCACIK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET KOCACIK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET KOCACIK HakkındaMEHMET KOCACIK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET KOCACIK ÖzgeçmişiMEHMET KOCACIK RandevuMEHMET KOCACIK MuayenehaneMEHMET KOCACIK Muayene ÜcretiMEHMET KOCACIK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET KOCACIK BulGetirMEHMET KOCACIK NeredeCep NoMEHMET KOCACIK UzmanıMEHMET KOCACIK Özel MuayeneMEHMET KOCACIK NumarasıMEHMET KOCACIK Nerede ÇalışıyorMEHMET KOCACIK GörevliUzmanlıkAileMEHMET KOCACIK ŞikayetMEHMET KOCACIK ÖneriMEHMET KOCACIK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET KOCACIK KimdirSekreterHemşireMEHMET KOCACIK Yeni BilgileriMEHMET KOCACIK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET KOCACIK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET KOCACIK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET KOCACIK Doğum TarihiİrtibatMEHMET KOCACIK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET KOCACIK ÖzgeçmişMEHMET KOCACIK BiyografiCerrahisiMEHMET KOCACIK DoktordurMEHMET KOCACIK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET KOCACIK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET KOCACIK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,602 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır