Doktor Bilgileri

Dt. İclal Zöhre
İCLAL ZÖHRE (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İCLAL ZÖHRE (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İCLAL ZÖHRE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İCLAL ZÖHRE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İCLAL ZÖHRE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İCLAL ZÖHRE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İCLAL ZÖHRE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İCLAL ZÖHRE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İCLAL ZÖHRE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İCLAL,  ZÖHRE,   AdanaİCLAL ZÖHRE Muayene ÜcretiİCLAL ZÖHRE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİCLAL ZÖHRE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİCLAL ZÖHRE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİCLAL ZÖHRE Hakkında BilgiYorumlarİCLAL ZÖHRE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİCLAL ZÖHRE HakkındaİCLAL ZÖHRE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİCLAL ZÖHRE ÖzgeçmişiİCLAL ZÖHRE RandevuİCLAL ZÖHRE MuayenehaneİCLAL ZÖHRE Muayene ÜcretiİCLAL ZÖHRE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİCLAL ZÖHRE BulGetirİCLAL ZÖHRE NeredeCep NoİCLAL ZÖHRE UzmanıİCLAL ZÖHRE Özel MuayeneİCLAL ZÖHRE NumarasıİCLAL ZÖHRE Nerede ÇalışıyorİCLAL ZÖHRE GörevliUzmanlıkAileİCLAL ZÖHRE ŞikayetİCLAL ZÖHRE ÖneriİCLAL ZÖHRE EleştiriHastalıklarıYorumlarİCLAL ZÖHRE KimdirSekreterHemşireİCLAL ZÖHRE Yeni BilgileriİCLAL ZÖHRE Hakkında BilgiCerrahHekimİCLAL ZÖHRE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİCLAL ZÖHRE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİCLAL ZÖHRE Doğum TarihiİrtibatİCLAL ZÖHRE Tedavi OlanlarSağlıkİCLAL ZÖHRE ÖzgeçmişİCLAL ZÖHRE BiyografiCerrahisiİCLAL ZÖHRE DoktordurİCLAL ZÖHRE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİCLAL ZÖHRE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİCLAL ZÖHRE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,211 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır