Doktor Bilgileri

Dt. İbrahim Kerem Başçi
İBRAHİM KEREM BAŞÇI (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. İBRAHİM KEREM BAŞÇI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. İBRAHİM KEREM BAŞÇI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İBRAHİM KEREM BAŞÇI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.İBRAHİM,  KEREM,  BAŞÇI,   AdanaİBRAHİM KEREM BAŞÇI Muayene ÜcretiİBRAHİM KEREM BAŞÇI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİBRAHİM KEREM BAŞÇI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİBRAHİM KEREM BAŞÇI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİBRAHİM KEREM BAŞÇI Hakkında BilgiYorumlarİBRAHİM KEREM BAŞÇI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİBRAHİM KEREM BAŞÇI HakkındaİBRAHİM KEREM BAŞÇI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİBRAHİM KEREM BAŞÇI ÖzgeçmişiİBRAHİM KEREM BAŞÇI RandevuİBRAHİM KEREM BAŞÇI MuayenehaneİBRAHİM KEREM BAŞÇI Muayene ÜcretiİBRAHİM KEREM BAŞÇI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİBRAHİM KEREM BAŞÇI BulGetirİBRAHİM KEREM BAŞÇI NeredeCep NoİBRAHİM KEREM BAŞÇI UzmanıİBRAHİM KEREM BAŞÇI Özel MuayeneİBRAHİM KEREM BAŞÇI NumarasıİBRAHİM KEREM BAŞÇI Nerede ÇalışıyorİBRAHİM KEREM BAŞÇI GörevliUzmanlıkAileİBRAHİM KEREM BAŞÇI ŞikayetİBRAHİM KEREM BAŞÇI ÖneriİBRAHİM KEREM BAŞÇI EleştiriHastalıklarıYorumlarİBRAHİM KEREM BAŞÇI KimdirSekreterHemşireİBRAHİM KEREM BAŞÇI Yeni BilgileriİBRAHİM KEREM BAŞÇI Hakkında BilgiCerrahHekimİBRAHİM KEREM BAŞÇI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİBRAHİM KEREM BAŞÇI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİBRAHİM KEREM BAŞÇI Doğum TarihiİrtibatİBRAHİM KEREM BAŞÇI Tedavi OlanlarSağlıkİBRAHİM KEREM BAŞÇI ÖzgeçmişİBRAHİM KEREM BAŞÇI BiyografiCerrahisiİBRAHİM KEREM BAŞÇI DoktordurİBRAHİM KEREM BAŞÇI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİBRAHİM KEREM BAŞÇI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİBRAHİM KEREM BAŞÇI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,798 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır