Doktor Bilgileri

Dt. Halit Altay
HALİT ALTAY (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALİT ALTAY (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. HALİT ALTAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. HALİT ALTAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HALİT ALTAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HALİT ALTAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HALİT ALTAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HALİT ALTAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HALİT ALTAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.HALİT,  ALTAY,   AdanaHALİT ALTAY Muayene ÜcretiHALİT ALTAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALİT ALTAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALİT ALTAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALİT ALTAY Hakkında BilgiYorumlarHALİT ALTAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALİT ALTAY HakkındaHALİT ALTAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALİT ALTAY ÖzgeçmişiHALİT ALTAY RandevuHALİT ALTAY MuayenehaneHALİT ALTAY Muayene ÜcretiHALİT ALTAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALİT ALTAY BulGetirHALİT ALTAY NeredeCep NoHALİT ALTAY UzmanıHALİT ALTAY Özel MuayeneHALİT ALTAY NumarasıHALİT ALTAY Nerede ÇalışıyorHALİT ALTAY GörevliUzmanlıkAileHALİT ALTAY ŞikayetHALİT ALTAY ÖneriHALİT ALTAY EleştiriHastalıklarıYorumlarHALİT ALTAY KimdirSekreterHemşireHALİT ALTAY Yeni BilgileriHALİT ALTAY Hakkında BilgiCerrahHekimHALİT ALTAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALİT ALTAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALİT ALTAY Doğum TarihiİrtibatHALİT ALTAY Tedavi OlanlarSağlıkHALİT ALTAY ÖzgeçmişHALİT ALTAY BiyografiCerrahisiHALİT ALTAY DoktordurHALİT ALTAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALİT ALTAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALİT ALTAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,504 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır