Doktor Bilgileri

Dt. Halil Coşkun
HALİL COŞKUN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALİL COŞKUN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. HALİL COŞKUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. HALİL COŞKUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HALİL COŞKUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HALİL COŞKUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HALİL COŞKUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HALİL COŞKUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HALİL COŞKUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.HALİL,  COŞKUN,   AdanaHALİL COŞKUN Muayene ÜcretiHALİL COŞKUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALİL COŞKUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALİL COŞKUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALİL COŞKUN Hakkında BilgiYorumlarHALİL COŞKUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALİL COŞKUN HakkındaHALİL COŞKUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALİL COŞKUN ÖzgeçmişiHALİL COŞKUN RandevuHALİL COŞKUN MuayenehaneHALİL COŞKUN Muayene ÜcretiHALİL COŞKUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALİL COŞKUN BulGetirHALİL COŞKUN NeredeCep NoHALİL COŞKUN UzmanıHALİL COŞKUN Özel MuayeneHALİL COŞKUN NumarasıHALİL COŞKUN Nerede ÇalışıyorHALİL COŞKUN GörevliUzmanlıkAileHALİL COŞKUN ŞikayetHALİL COŞKUN ÖneriHALİL COŞKUN EleştiriHastalıklarıYorumlarHALİL COŞKUN KimdirSekreterHemşireHALİL COŞKUN Yeni BilgileriHALİL COŞKUN Hakkında BilgiCerrahHekimHALİL COŞKUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALİL COŞKUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALİL COŞKUN Doğum TarihiİrtibatHALİL COŞKUN Tedavi OlanlarSağlıkHALİL COŞKUN ÖzgeçmişHALİL COŞKUN BiyografiCerrahisiHALİL COŞKUN DoktordurHALİL COŞKUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALİL COŞKUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALİL COŞKUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,127 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır