Doktor Bilgileri

Dr. Abdülmecit Gümüş
ABDÜLMECİT GÜMÜŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDÜLMECİT GÜMÜŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDÜLMECİT GÜMÜŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDÜLMECİT GÜMÜŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDÜLMECİT,  GÜMÜŞ,   AdanaABDÜLMECİT GÜMÜŞ Muayene ÜcretiABDÜLMECİT GÜMÜŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDÜLMECİT GÜMÜŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDÜLMECİT GÜMÜŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDÜLMECİT GÜMÜŞ Hakkında BilgiYorumlarABDÜLMECİT GÜMÜŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDÜLMECİT GÜMÜŞ HakkındaABDÜLMECİT GÜMÜŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDÜLMECİT GÜMÜŞ ÖzgeçmişiABDÜLMECİT GÜMÜŞ RandevuABDÜLMECİT GÜMÜŞ MuayenehaneABDÜLMECİT GÜMÜŞ Muayene ÜcretiABDÜLMECİT GÜMÜŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDÜLMECİT GÜMÜŞ BulGetirABDÜLMECİT GÜMÜŞ NeredeCep NoABDÜLMECİT GÜMÜŞ UzmanıABDÜLMECİT GÜMÜŞ Özel MuayeneABDÜLMECİT GÜMÜŞ NumarasıABDÜLMECİT GÜMÜŞ Nerede ÇalışıyorABDÜLMECİT GÜMÜŞ GörevliUzmanlıkAileABDÜLMECİT GÜMÜŞ ŞikayetABDÜLMECİT GÜMÜŞ ÖneriABDÜLMECİT GÜMÜŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarABDÜLMECİT GÜMÜŞ KimdirSekreterHemşireABDÜLMECİT GÜMÜŞ Yeni BilgileriABDÜLMECİT GÜMÜŞ Hakkında BilgiCerrahHekimABDÜLMECİT GÜMÜŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDÜLMECİT GÜMÜŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDÜLMECİT GÜMÜŞ Doğum TarihiİrtibatABDÜLMECİT GÜMÜŞ Tedavi OlanlarSağlıkABDÜLMECİT GÜMÜŞ ÖzgeçmişABDÜLMECİT GÜMÜŞ BiyografiCerrahisiABDÜLMECİT GÜMÜŞ DoktordurABDÜLMECİT GÜMÜŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDÜLMECİT GÜMÜŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDÜLMECİT GÜMÜŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,607 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır