Doktor Bilgileri

Dt. Gizem Özcan
GİZEM ÖZCAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GİZEM ÖZCAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. GİZEM ÖZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. GİZEM ÖZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GİZEM ÖZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GİZEM ÖZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GİZEM ÖZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GİZEM ÖZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GİZEM ÖZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.GİZEM,  ÖZCAN,   AdanaGİZEM ÖZCAN Muayene ÜcretiGİZEM ÖZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGİZEM ÖZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGİZEM ÖZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGİZEM ÖZCAN Hakkında BilgiYorumlarGİZEM ÖZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGİZEM ÖZCAN HakkındaGİZEM ÖZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGİZEM ÖZCAN ÖzgeçmişiGİZEM ÖZCAN RandevuGİZEM ÖZCAN MuayenehaneGİZEM ÖZCAN Muayene ÜcretiGİZEM ÖZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGİZEM ÖZCAN BulGetirGİZEM ÖZCAN NeredeCep NoGİZEM ÖZCAN UzmanıGİZEM ÖZCAN Özel MuayeneGİZEM ÖZCAN NumarasıGİZEM ÖZCAN Nerede ÇalışıyorGİZEM ÖZCAN GörevliUzmanlıkAileGİZEM ÖZCAN ŞikayetGİZEM ÖZCAN ÖneriGİZEM ÖZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGİZEM ÖZCAN KimdirSekreterHemşireGİZEM ÖZCAN Yeni BilgileriGİZEM ÖZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimGİZEM ÖZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGİZEM ÖZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGİZEM ÖZCAN Doğum TarihiİrtibatGİZEM ÖZCAN Tedavi OlanlarSağlıkGİZEM ÖZCAN ÖzgeçmişGİZEM ÖZCAN BiyografiCerrahisiGİZEM ÖZCAN DoktordurGİZEM ÖZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGİZEM ÖZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGİZEM ÖZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,327 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır