Doktor Bilgileri

Dt. Ferdi Kuşçu
FERDİ KUŞÇU (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FERDİ KUŞÇU (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. FERDİ KUŞÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. FERDİ KUŞÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FERDİ KUŞÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FERDİ KUŞÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FERDİ KUŞÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FERDİ KUŞÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FERDİ KUŞÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.FERDİ,  KUŞÇU,   AdanaFERDİ KUŞÇU Muayene ÜcretiFERDİ KUŞÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFERDİ KUŞÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFERDİ KUŞÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFERDİ KUŞÇU Hakkında BilgiYorumlarFERDİ KUŞÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFERDİ KUŞÇU HakkındaFERDİ KUŞÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFERDİ KUŞÇU ÖzgeçmişiFERDİ KUŞÇU RandevuFERDİ KUŞÇU MuayenehaneFERDİ KUŞÇU Muayene ÜcretiFERDİ KUŞÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFERDİ KUŞÇU BulGetirFERDİ KUŞÇU NeredeCep NoFERDİ KUŞÇU UzmanıFERDİ KUŞÇU Özel MuayeneFERDİ KUŞÇU NumarasıFERDİ KUŞÇU Nerede ÇalışıyorFERDİ KUŞÇU GörevliUzmanlıkAileFERDİ KUŞÇU ŞikayetFERDİ KUŞÇU ÖneriFERDİ KUŞÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarFERDİ KUŞÇU KimdirSekreterHemşireFERDİ KUŞÇU Yeni BilgileriFERDİ KUŞÇU Hakkında BilgiCerrahHekimFERDİ KUŞÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFERDİ KUŞÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFERDİ KUŞÇU Doğum TarihiİrtibatFERDİ KUŞÇU Tedavi OlanlarSağlıkFERDİ KUŞÇU ÖzgeçmişFERDİ KUŞÇU BiyografiCerrahisiFERDİ KUŞÇU DoktordurFERDİ KUŞÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFERDİ KUŞÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFERDİ KUŞÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,432 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır