Doktor Bilgileri

Dt. Erdoğan Türktan
ERDOĞAN TÜRKTAN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ERDOĞAN TÜRKTAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ERDOĞAN TÜRKTAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERDOĞAN TÜRKTAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ERDOĞAN,  TÜRKTAN,   AdanaERDOĞAN TÜRKTAN Muayene ÜcretiERDOĞAN TÜRKTAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERDOĞAN TÜRKTAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERDOĞAN TÜRKTAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERDOĞAN TÜRKTAN Hakkında BilgiYorumlarERDOĞAN TÜRKTAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERDOĞAN TÜRKTAN HakkındaERDOĞAN TÜRKTAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERDOĞAN TÜRKTAN ÖzgeçmişiERDOĞAN TÜRKTAN RandevuERDOĞAN TÜRKTAN MuayenehaneERDOĞAN TÜRKTAN Muayene ÜcretiERDOĞAN TÜRKTAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERDOĞAN TÜRKTAN BulGetirERDOĞAN TÜRKTAN NeredeCep NoERDOĞAN TÜRKTAN UzmanıERDOĞAN TÜRKTAN Özel MuayeneERDOĞAN TÜRKTAN NumarasıERDOĞAN TÜRKTAN Nerede ÇalışıyorERDOĞAN TÜRKTAN GörevliUzmanlıkAileERDOĞAN TÜRKTAN ŞikayetERDOĞAN TÜRKTAN ÖneriERDOĞAN TÜRKTAN EleştiriHastalıklarıYorumlarERDOĞAN TÜRKTAN KimdirSekreterHemşireERDOĞAN TÜRKTAN Yeni BilgileriERDOĞAN TÜRKTAN Hakkında BilgiCerrahHekimERDOĞAN TÜRKTAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERDOĞAN TÜRKTAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERDOĞAN TÜRKTAN Doğum TarihiİrtibatERDOĞAN TÜRKTAN Tedavi OlanlarSağlıkERDOĞAN TÜRKTAN ÖzgeçmişERDOĞAN TÜRKTAN BiyografiCerrahisiERDOĞAN TÜRKTAN DoktordurERDOĞAN TÜRKTAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERDOĞAN TÜRKTAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERDOĞAN TÜRKTAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 14,152 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır