Doktor Bilgileri

Dt. Ender Özadam
ENDER ÖZADAM (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ENDER ÖZADAM (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ENDER ÖZADAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ENDER ÖZADAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ENDER ÖZADAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ENDER ÖZADAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ENDER ÖZADAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ENDER ÖZADAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ENDER ÖZADAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ENDER,  ÖZADAM,   AdanaENDER ÖZADAM Muayene ÜcretiENDER ÖZADAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerENDER ÖZADAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriENDER ÖZADAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarENDER ÖZADAM Hakkında BilgiYorumlarENDER ÖZADAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiENDER ÖZADAM HakkındaENDER ÖZADAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıENDER ÖZADAM ÖzgeçmişiENDER ÖZADAM RandevuENDER ÖZADAM MuayenehaneENDER ÖZADAM Muayene ÜcretiENDER ÖZADAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraENDER ÖZADAM BulGetirENDER ÖZADAM NeredeCep NoENDER ÖZADAM UzmanıENDER ÖZADAM Özel MuayeneENDER ÖZADAM NumarasıENDER ÖZADAM Nerede ÇalışıyorENDER ÖZADAM GörevliUzmanlıkAileENDER ÖZADAM ŞikayetENDER ÖZADAM ÖneriENDER ÖZADAM EleştiriHastalıklarıYorumlarENDER ÖZADAM KimdirSekreterHemşireENDER ÖZADAM Yeni BilgileriENDER ÖZADAM Hakkında BilgiCerrahHekimENDER ÖZADAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikENDER ÖZADAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviENDER ÖZADAM Doğum TarihiİrtibatENDER ÖZADAM Tedavi OlanlarSağlıkENDER ÖZADAM ÖzgeçmişENDER ÖZADAM BiyografiCerrahisiENDER ÖZADAM DoktordurENDER ÖZADAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıENDER ÖZADAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirENDER ÖZADAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 65,817 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır