Doktor Bilgileri

Dt. Eda Zaimoğlu
EDA ZAİMOĞLU (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EDA ZAİMOĞLU (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. EDA ZAİMOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. EDA ZAİMOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EDA ZAİMOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EDA ZAİMOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EDA ZAİMOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EDA ZAİMOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EDA ZAİMOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.EDA,  ZAİMOĞLU,   AdanaEDA ZAİMOĞLU Muayene ÜcretiEDA ZAİMOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEDA ZAİMOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEDA ZAİMOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEDA ZAİMOĞLU Hakkında BilgiYorumlarEDA ZAİMOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEDA ZAİMOĞLU HakkındaEDA ZAİMOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEDA ZAİMOĞLU ÖzgeçmişiEDA ZAİMOĞLU RandevuEDA ZAİMOĞLU MuayenehaneEDA ZAİMOĞLU Muayene ÜcretiEDA ZAİMOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEDA ZAİMOĞLU BulGetirEDA ZAİMOĞLU NeredeCep NoEDA ZAİMOĞLU UzmanıEDA ZAİMOĞLU Özel MuayeneEDA ZAİMOĞLU NumarasıEDA ZAİMOĞLU Nerede ÇalışıyorEDA ZAİMOĞLU GörevliUzmanlıkAileEDA ZAİMOĞLU ŞikayetEDA ZAİMOĞLU ÖneriEDA ZAİMOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarEDA ZAİMOĞLU KimdirSekreterHemşireEDA ZAİMOĞLU Yeni BilgileriEDA ZAİMOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimEDA ZAİMOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEDA ZAİMOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEDA ZAİMOĞLU Doğum TarihiİrtibatEDA ZAİMOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkEDA ZAİMOĞLU ÖzgeçmişEDA ZAİMOĞLU BiyografiCerrahisiEDA ZAİMOĞLU DoktordurEDA ZAİMOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEDA ZAİMOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEDA ZAİMOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,430 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır