Doktor Bilgileri

Dt. Durmuş Bengisu
DURMUŞ BENGİSU (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DURMUŞ BENGİSU (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. DURMUŞ BENGİSU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. DURMUŞ BENGİSU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DURMUŞ BENGİSU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DURMUŞ BENGİSU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DURMUŞ BENGİSU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DURMUŞ BENGİSU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DURMUŞ BENGİSU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.DURMUŞ,  BENGİSU,   AdanaDURMUŞ BENGİSU Muayene ÜcretiDURMUŞ BENGİSU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDURMUŞ BENGİSU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDURMUŞ BENGİSU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDURMUŞ BENGİSU Hakkında BilgiYorumlarDURMUŞ BENGİSU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDURMUŞ BENGİSU HakkındaDURMUŞ BENGİSU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDURMUŞ BENGİSU ÖzgeçmişiDURMUŞ BENGİSU RandevuDURMUŞ BENGİSU MuayenehaneDURMUŞ BENGİSU Muayene ÜcretiDURMUŞ BENGİSU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDURMUŞ BENGİSU BulGetirDURMUŞ BENGİSU NeredeCep NoDURMUŞ BENGİSU UzmanıDURMUŞ BENGİSU Özel MuayeneDURMUŞ BENGİSU NumarasıDURMUŞ BENGİSU Nerede ÇalışıyorDURMUŞ BENGİSU GörevliUzmanlıkAileDURMUŞ BENGİSU ŞikayetDURMUŞ BENGİSU ÖneriDURMUŞ BENGİSU EleştiriHastalıklarıYorumlarDURMUŞ BENGİSU KimdirSekreterHemşireDURMUŞ BENGİSU Yeni BilgileriDURMUŞ BENGİSU Hakkında BilgiCerrahHekimDURMUŞ BENGİSU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDURMUŞ BENGİSU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDURMUŞ BENGİSU Doğum TarihiİrtibatDURMUŞ BENGİSU Tedavi OlanlarSağlıkDURMUŞ BENGİSU ÖzgeçmişDURMUŞ BENGİSU BiyografiCerrahisiDURMUŞ BENGİSU DoktordurDURMUŞ BENGİSU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDURMUŞ BENGİSU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDURMUŞ BENGİSU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 15,446 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır