Doktor Bilgileri

Dt. Cihan Bariş Ünaldi
CİHAN BARIŞ ÜNALDI (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CİHAN BARIŞ ÜNALDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CİHAN BARIŞ ÜNALDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİHAN BARIŞ ÜNALDI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CİHAN,  BARIŞ,  ÜNALDI,   AdanaCİHAN BARIŞ ÜNALDI Muayene ÜcretiCİHAN BARIŞ ÜNALDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİHAN BARIŞ ÜNALDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİHAN BARIŞ ÜNALDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİHAN BARIŞ ÜNALDI Hakkında BilgiYorumlarCİHAN BARIŞ ÜNALDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİHAN BARIŞ ÜNALDI HakkındaCİHAN BARIŞ ÜNALDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİHAN BARIŞ ÜNALDI ÖzgeçmişiCİHAN BARIŞ ÜNALDI RandevuCİHAN BARIŞ ÜNALDI MuayenehaneCİHAN BARIŞ ÜNALDI Muayene ÜcretiCİHAN BARIŞ ÜNALDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİHAN BARIŞ ÜNALDI BulGetirCİHAN BARIŞ ÜNALDI NeredeCep NoCİHAN BARIŞ ÜNALDI UzmanıCİHAN BARIŞ ÜNALDI Özel MuayeneCİHAN BARIŞ ÜNALDI NumarasıCİHAN BARIŞ ÜNALDI Nerede ÇalışıyorCİHAN BARIŞ ÜNALDI GörevliUzmanlıkAileCİHAN BARIŞ ÜNALDI ŞikayetCİHAN BARIŞ ÜNALDI ÖneriCİHAN BARIŞ ÜNALDI EleştiriHastalıklarıYorumlarCİHAN BARIŞ ÜNALDI KimdirSekreterHemşireCİHAN BARIŞ ÜNALDI Yeni BilgileriCİHAN BARIŞ ÜNALDI Hakkında BilgiCerrahHekimCİHAN BARIŞ ÜNALDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİHAN BARIŞ ÜNALDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİHAN BARIŞ ÜNALDI Doğum TarihiİrtibatCİHAN BARIŞ ÜNALDI Tedavi OlanlarSağlıkCİHAN BARIŞ ÜNALDI ÖzgeçmişCİHAN BARIŞ ÜNALDI BiyografiCerrahisiCİHAN BARIŞ ÜNALDI DoktordurCİHAN BARIŞ ÜNALDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİHAN BARIŞ ÜNALDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİHAN BARIŞ ÜNALDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,545 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır