Doktor Bilgileri

Dt. Can Girgin
CAN GİRGİN (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAN GİRGİN (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CAN GİRGİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CAN GİRGİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAN GİRGİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAN GİRGİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAN GİRGİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAN GİRGİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAN GİRGİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CAN,  GİRGİN,   AdanaCAN GİRGİN Muayene ÜcretiCAN GİRGİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAN GİRGİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAN GİRGİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAN GİRGİN Hakkında BilgiYorumlarCAN GİRGİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAN GİRGİN HakkındaCAN GİRGİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAN GİRGİN ÖzgeçmişiCAN GİRGİN RandevuCAN GİRGİN MuayenehaneCAN GİRGİN Muayene ÜcretiCAN GİRGİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAN GİRGİN BulGetirCAN GİRGİN NeredeCep NoCAN GİRGİN UzmanıCAN GİRGİN Özel MuayeneCAN GİRGİN NumarasıCAN GİRGİN Nerede ÇalışıyorCAN GİRGİN GörevliUzmanlıkAileCAN GİRGİN ŞikayetCAN GİRGİN ÖneriCAN GİRGİN EleştiriHastalıklarıYorumlarCAN GİRGİN KimdirSekreterHemşireCAN GİRGİN Yeni BilgileriCAN GİRGİN Hakkında BilgiCerrahHekimCAN GİRGİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAN GİRGİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAN GİRGİN Doğum TarihiİrtibatCAN GİRGİN Tedavi OlanlarSağlıkCAN GİRGİN ÖzgeçmişCAN GİRGİN BiyografiCerrahisiCAN GİRGİN DoktordurCAN GİRGİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAN GİRGİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAN GİRGİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,446 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır