Doktor Bilgileri

Dt. Burcu Özcanli
BURCU ÖZCANLI (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BURCU ÖZCANLI (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BURCU ÖZCANLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BURCU ÖZCANLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BURCU ÖZCANLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BURCU ÖZCANLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BURCU ÖZCANLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BURCU ÖZCANLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BURCU ÖZCANLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BURCU,  ÖZCANLI,   AdanaBURCU ÖZCANLI Muayene ÜcretiBURCU ÖZCANLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBURCU ÖZCANLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBURCU ÖZCANLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBURCU ÖZCANLI Hakkında BilgiYorumlarBURCU ÖZCANLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBURCU ÖZCANLI HakkındaBURCU ÖZCANLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBURCU ÖZCANLI ÖzgeçmişiBURCU ÖZCANLI RandevuBURCU ÖZCANLI MuayenehaneBURCU ÖZCANLI Muayene ÜcretiBURCU ÖZCANLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBURCU ÖZCANLI BulGetirBURCU ÖZCANLI NeredeCep NoBURCU ÖZCANLI UzmanıBURCU ÖZCANLI Özel MuayeneBURCU ÖZCANLI NumarasıBURCU ÖZCANLI Nerede ÇalışıyorBURCU ÖZCANLI GörevliUzmanlıkAileBURCU ÖZCANLI ŞikayetBURCU ÖZCANLI ÖneriBURCU ÖZCANLI EleştiriHastalıklarıYorumlarBURCU ÖZCANLI KimdirSekreterHemşireBURCU ÖZCANLI Yeni BilgileriBURCU ÖZCANLI Hakkında BilgiCerrahHekimBURCU ÖZCANLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBURCU ÖZCANLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBURCU ÖZCANLI Doğum TarihiİrtibatBURCU ÖZCANLI Tedavi OlanlarSağlıkBURCU ÖZCANLI ÖzgeçmişBURCU ÖZCANLI BiyografiCerrahisiBURCU ÖZCANLI DoktordurBURCU ÖZCANLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBURCU ÖZCANLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBURCU ÖZCANLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,165 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır