Doktor Bilgileri

Dt. Birgül Altay
BİRGÜL ALTAY (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BİRGÜL ALTAY (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BİRGÜL ALTAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BİRGÜL ALTAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BİRGÜL ALTAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BİRGÜL ALTAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BİRGÜL ALTAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BİRGÜL ALTAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BİRGÜL ALTAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BİRGÜL,  ALTAY,   AdanaBİRGÜL ALTAY Muayene ÜcretiBİRGÜL ALTAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBİRGÜL ALTAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBİRGÜL ALTAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBİRGÜL ALTAY Hakkında BilgiYorumlarBİRGÜL ALTAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBİRGÜL ALTAY HakkındaBİRGÜL ALTAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBİRGÜL ALTAY ÖzgeçmişiBİRGÜL ALTAY RandevuBİRGÜL ALTAY MuayenehaneBİRGÜL ALTAY Muayene ÜcretiBİRGÜL ALTAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBİRGÜL ALTAY BulGetirBİRGÜL ALTAY NeredeCep NoBİRGÜL ALTAY UzmanıBİRGÜL ALTAY Özel MuayeneBİRGÜL ALTAY NumarasıBİRGÜL ALTAY Nerede ÇalışıyorBİRGÜL ALTAY GörevliUzmanlıkAileBİRGÜL ALTAY ŞikayetBİRGÜL ALTAY ÖneriBİRGÜL ALTAY EleştiriHastalıklarıYorumlarBİRGÜL ALTAY KimdirSekreterHemşireBİRGÜL ALTAY Yeni BilgileriBİRGÜL ALTAY Hakkında BilgiCerrahHekimBİRGÜL ALTAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBİRGÜL ALTAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBİRGÜL ALTAY Doğum TarihiİrtibatBİRGÜL ALTAY Tedavi OlanlarSağlıkBİRGÜL ALTAY ÖzgeçmişBİRGÜL ALTAY BiyografiCerrahisiBİRGÜL ALTAY DoktordurBİRGÜL ALTAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBİRGÜL ALTAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBİRGÜL ALTAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,472 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır