Doktor Bilgileri

Dt. Belgin Türker
BELGİN TÜRKER (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BELGİN TÜRKER (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. BELGİN TÜRKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. BELGİN TÜRKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BELGİN TÜRKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BELGİN TÜRKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BELGİN TÜRKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BELGİN TÜRKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BELGİN TÜRKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.BELGİN,  TÜRKER,   AdanaBELGİN TÜRKER Muayene ÜcretiBELGİN TÜRKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBELGİN TÜRKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBELGİN TÜRKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBELGİN TÜRKER Hakkında BilgiYorumlarBELGİN TÜRKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBELGİN TÜRKER HakkındaBELGİN TÜRKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBELGİN TÜRKER ÖzgeçmişiBELGİN TÜRKER RandevuBELGİN TÜRKER MuayenehaneBELGİN TÜRKER Muayene ÜcretiBELGİN TÜRKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBELGİN TÜRKER BulGetirBELGİN TÜRKER NeredeCep NoBELGİN TÜRKER UzmanıBELGİN TÜRKER Özel MuayeneBELGİN TÜRKER NumarasıBELGİN TÜRKER Nerede ÇalışıyorBELGİN TÜRKER GörevliUzmanlıkAileBELGİN TÜRKER ŞikayetBELGİN TÜRKER ÖneriBELGİN TÜRKER EleştiriHastalıklarıYorumlarBELGİN TÜRKER KimdirSekreterHemşireBELGİN TÜRKER Yeni BilgileriBELGİN TÜRKER Hakkında BilgiCerrahHekimBELGİN TÜRKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBELGİN TÜRKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBELGİN TÜRKER Doğum TarihiİrtibatBELGİN TÜRKER Tedavi OlanlarSağlıkBELGİN TÜRKER ÖzgeçmişBELGİN TÜRKER BiyografiCerrahisiBELGİN TÜRKER DoktordurBELGİN TÜRKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBELGİN TÜRKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBELGİN TÜRKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,003 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır