Doktor Bilgileri

Dt. Ayşe Bilgili
AYŞE BİLGİLİ (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE BİLGİLİ (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. AYŞE BİLGİLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. AYŞE BİLGİLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE BİLGİLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE BİLGİLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE BİLGİLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE BİLGİLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE BİLGİLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.AYŞE,  BİLGİLİ,   AdanaAYŞE BİLGİLİ Muayene ÜcretiAYŞE BİLGİLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE BİLGİLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE BİLGİLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE BİLGİLİ Hakkında BilgiYorumlarAYŞE BİLGİLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE BİLGİLİ HakkındaAYŞE BİLGİLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE BİLGİLİ ÖzgeçmişiAYŞE BİLGİLİ RandevuAYŞE BİLGİLİ MuayenehaneAYŞE BİLGİLİ Muayene ÜcretiAYŞE BİLGİLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE BİLGİLİ BulGetirAYŞE BİLGİLİ NeredeCep NoAYŞE BİLGİLİ UzmanıAYŞE BİLGİLİ Özel MuayeneAYŞE BİLGİLİ NumarasıAYŞE BİLGİLİ Nerede ÇalışıyorAYŞE BİLGİLİ GörevliUzmanlıkAileAYŞE BİLGİLİ ŞikayetAYŞE BİLGİLİ ÖneriAYŞE BİLGİLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE BİLGİLİ KimdirSekreterHemşireAYŞE BİLGİLİ Yeni BilgileriAYŞE BİLGİLİ Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE BİLGİLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE BİLGİLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE BİLGİLİ Doğum TarihiİrtibatAYŞE BİLGİLİ Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE BİLGİLİ ÖzgeçmişAYŞE BİLGİLİ BiyografiCerrahisiAYŞE BİLGİLİ DoktordurAYŞE BİLGİLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE BİLGİLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE BİLGİLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,440 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır