Doktor Bilgileri

Dt. Alper Şahintürk
ALPER ŞAHİNTÜRK (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ALPER ŞAHİNTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ALPER ŞAHİNTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALPER ŞAHİNTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ALPER,  ŞAHİNTÜRK,   AdanaALPER ŞAHİNTÜRK Muayene ÜcretiALPER ŞAHİNTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALPER ŞAHİNTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALPER ŞAHİNTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALPER ŞAHİNTÜRK Hakkında BilgiYorumlarALPER ŞAHİNTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALPER ŞAHİNTÜRK HakkındaALPER ŞAHİNTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALPER ŞAHİNTÜRK ÖzgeçmişiALPER ŞAHİNTÜRK RandevuALPER ŞAHİNTÜRK MuayenehaneALPER ŞAHİNTÜRK Muayene ÜcretiALPER ŞAHİNTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALPER ŞAHİNTÜRK BulGetirALPER ŞAHİNTÜRK NeredeCep NoALPER ŞAHİNTÜRK UzmanıALPER ŞAHİNTÜRK Özel MuayeneALPER ŞAHİNTÜRK NumarasıALPER ŞAHİNTÜRK Nerede ÇalışıyorALPER ŞAHİNTÜRK GörevliUzmanlıkAileALPER ŞAHİNTÜRK ŞikayetALPER ŞAHİNTÜRK ÖneriALPER ŞAHİNTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarALPER ŞAHİNTÜRK KimdirSekreterHemşireALPER ŞAHİNTÜRK Yeni BilgileriALPER ŞAHİNTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimALPER ŞAHİNTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALPER ŞAHİNTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALPER ŞAHİNTÜRK Doğum TarihiİrtibatALPER ŞAHİNTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkALPER ŞAHİNTÜRK ÖzgeçmişALPER ŞAHİNTÜRK BiyografiCerrahisiALPER ŞAHİNTÜRK DoktordurALPER ŞAHİNTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALPER ŞAHİNTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALPER ŞAHİNTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,456 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır