Doktor Bilgileri

Dr. Abdullah Bozkurt
ABDULLAH BOZKURT (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDULLAH BOZKURT (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDULLAH BOZKURT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDULLAH BOZKURT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDULLAH BOZKURT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDULLAH BOZKURT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDULLAH BOZKURT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDULLAH BOZKURT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDULLAH BOZKURT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDULLAH,  BOZKURT,   AdanaABDULLAH BOZKURT Muayene ÜcretiABDULLAH BOZKURT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDULLAH BOZKURT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDULLAH BOZKURT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDULLAH BOZKURT Hakkında BilgiYorumlarABDULLAH BOZKURT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDULLAH BOZKURT HakkındaABDULLAH BOZKURT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDULLAH BOZKURT ÖzgeçmişiABDULLAH BOZKURT RandevuABDULLAH BOZKURT MuayenehaneABDULLAH BOZKURT Muayene ÜcretiABDULLAH BOZKURT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDULLAH BOZKURT BulGetirABDULLAH BOZKURT NeredeCep NoABDULLAH BOZKURT UzmanıABDULLAH BOZKURT Özel MuayeneABDULLAH BOZKURT NumarasıABDULLAH BOZKURT Nerede ÇalışıyorABDULLAH BOZKURT GörevliUzmanlıkAileABDULLAH BOZKURT ŞikayetABDULLAH BOZKURT ÖneriABDULLAH BOZKURT EleştiriHastalıklarıYorumlarABDULLAH BOZKURT KimdirSekreterHemşireABDULLAH BOZKURT Yeni BilgileriABDULLAH BOZKURT Hakkında BilgiCerrahHekimABDULLAH BOZKURT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDULLAH BOZKURT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDULLAH BOZKURT Doğum TarihiİrtibatABDULLAH BOZKURT Tedavi OlanlarSağlıkABDULLAH BOZKURT ÖzgeçmişABDULLAH BOZKURT BiyografiCerrahisiABDULLAH BOZKURT DoktordurABDULLAH BOZKURT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDULLAH BOZKURT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDULLAH BOZKURT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,642 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır