Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Zafer Özgür Pektaş
Zafer Özgür Pektaş (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Zafer Özgür Pektaş (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Zafer Özgür Pektaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Zafer Özgür Pektaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Zafer Özgür Pektaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Zafer Özgür Pektaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Zafer Özgür Pektaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Zafer Özgür Pektaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Zafer Özgür Pektaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Zafer,  Özgür,  Pektaş,   AdanaZafer Özgür Pektaş Muayene ÜcretiZafer Özgür Pektaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZafer Özgür Pektaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZafer Özgür Pektaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZafer Özgür Pektaş Hakkında BilgiYorumlarZafer Özgür Pektaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZafer Özgür Pektaş HakkındaZafer Özgür Pektaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZafer Özgür Pektaş ÖzgeçmişiZafer Özgür Pektaş RandevuZafer Özgür Pektaş MuayenehaneZafer Özgür Pektaş Muayene ÜcretiZafer Özgür Pektaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZafer Özgür Pektaş BulGetirZafer Özgür Pektaş NeredeCep NoZafer Özgür Pektaş UzmanıZafer Özgür Pektaş Özel MuayeneZafer Özgür Pektaş NumarasıZafer Özgür Pektaş Nerede ÇalışıyorZafer Özgür Pektaş GörevliUzmanlıkAileZafer Özgür Pektaş ŞikayetZafer Özgür Pektaş ÖneriZafer Özgür Pektaş EleştiriHastalıklarıYorumlarZafer Özgür Pektaş KimdirSekreterHemşireZafer Özgür Pektaş Yeni BilgileriZafer Özgür Pektaş Hakkında BilgiCerrahHekimZafer Özgür Pektaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZafer Özgür Pektaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZafer Özgür Pektaş Doğum TarihiİrtibatZafer Özgür Pektaş Tedavi OlanlarSağlıkZafer Özgür Pektaş ÖzgeçmişZafer Özgür Pektaş BiyografiCerrahisiZafer Özgür Pektaş DoktordurZafer Özgür Pektaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZafer Özgür Pektaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZafer Özgür Pektaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,879 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır