Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Göhan Paydak
Göhan Paydak (Adana Diş Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Göhan Paydak (Adana Diş Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Göhan Paydak hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Göhan Paydak iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Göhan Paydak ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Göhan Paydak ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Göhan Paydak ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Göhan Paydak ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Göhan Paydak ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Göhan,  Paydak,   AdanaGöhan Paydak Muayene ÜcretiGöhan Paydak Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGöhan Paydak Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGöhan Paydak ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGöhan Paydak Hakkında BilgiYorumlarGöhan Paydak KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGöhan Paydak HakkındaGöhan Paydak Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGöhan Paydak ÖzgeçmişiGöhan Paydak RandevuGöhan Paydak MuayenehaneGöhan Paydak Muayene ÜcretiGöhan Paydak ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGöhan Paydak BulGetirGöhan Paydak NeredeCep NoGöhan Paydak UzmanıGöhan Paydak Özel MuayeneGöhan Paydak NumarasıGöhan Paydak Nerede ÇalışıyorGöhan Paydak GörevliUzmanlıkAileGöhan Paydak ŞikayetGöhan Paydak ÖneriGöhan Paydak EleştiriHastalıklarıYorumlarGöhan Paydak KimdirSekreterHemşireGöhan Paydak Yeni BilgileriGöhan Paydak Hakkında BilgiCerrahHekimGöhan Paydak AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGöhan Paydak TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGöhan Paydak Doğum TarihiİrtibatGöhan Paydak Tedavi OlanlarSağlıkGöhan Paydak ÖzgeçmişGöhan Paydak BiyografiCerrahisiGöhan Paydak DoktordurGöhan Paydak Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGöhan Paydak TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGöhan Paydak Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,658 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır