Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Adile Şehnaz Yilmaz
ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ADİLE,  ŞEHNAZ,  YILMAZ,   AdanaADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Muayene ÜcretiADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarADİLE ŞEHNAZ YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiADİLE ŞEHNAZ YILMAZ HakkındaADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ÖzgeçmişiADİLE ŞEHNAZ YILMAZ RandevuADİLE ŞEHNAZ YILMAZ MuayenehaneADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Muayene ÜcretiADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraADİLE ŞEHNAZ YILMAZ BulGetirADİLE ŞEHNAZ YILMAZ NeredeCep NoADİLE ŞEHNAZ YILMAZ UzmanıADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Özel MuayeneADİLE ŞEHNAZ YILMAZ NumarasıADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Nerede ÇalışıyorADİLE ŞEHNAZ YILMAZ GörevliUzmanlıkAileADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ŞikayetADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ÖneriADİLE ŞEHNAZ YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarADİLE ŞEHNAZ YILMAZ KimdirSekreterHemşireADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Yeni BilgileriADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimADİLE ŞEHNAZ YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikADİLE ŞEHNAZ YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Doğum TarihiİrtibatADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkADİLE ŞEHNAZ YILMAZ ÖzgeçmişADİLE ŞEHNAZ YILMAZ BiyografiCerrahisiADİLE ŞEHNAZ YILMAZ DoktordurADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıADİLE ŞEHNAZ YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirADİLE ŞEHNAZ YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,437 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır