Doktor Bilgileri

Dt. Zeynep Kasan
ZEYNEP KASAN (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ZEYNEP KASAN (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. ZEYNEP KASAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. ZEYNEP KASAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ZEYNEP KASAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ZEYNEP KASAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ZEYNEP KASAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ZEYNEP KASAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ZEYNEP KASAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.ZEYNEP,  KASAN,   AdanaZEYNEP KASAN Muayene ÜcretiZEYNEP KASAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerZEYNEP KASAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriZEYNEP KASAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarZEYNEP KASAN Hakkında BilgiYorumlarZEYNEP KASAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiZEYNEP KASAN HakkındaZEYNEP KASAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıZEYNEP KASAN ÖzgeçmişiZEYNEP KASAN RandevuZEYNEP KASAN MuayenehaneZEYNEP KASAN Muayene ÜcretiZEYNEP KASAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraZEYNEP KASAN BulGetirZEYNEP KASAN NeredeCep NoZEYNEP KASAN UzmanıZEYNEP KASAN Özel MuayeneZEYNEP KASAN NumarasıZEYNEP KASAN Nerede ÇalışıyorZEYNEP KASAN GörevliUzmanlıkAileZEYNEP KASAN ŞikayetZEYNEP KASAN ÖneriZEYNEP KASAN EleştiriHastalıklarıYorumlarZEYNEP KASAN KimdirSekreterHemşireZEYNEP KASAN Yeni BilgileriZEYNEP KASAN Hakkında BilgiCerrahHekimZEYNEP KASAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikZEYNEP KASAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviZEYNEP KASAN Doğum TarihiİrtibatZEYNEP KASAN Tedavi OlanlarSağlıkZEYNEP KASAN ÖzgeçmişZEYNEP KASAN BiyografiCerrahisiZEYNEP KASAN DoktordurZEYNEP KASAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıZEYNEP KASAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirZEYNEP KASAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,028 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır