Doktor Bilgileri

Dt. Tuna Öğüncü
TUNA ÖĞÜNCÜ (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. TUNA ÖĞÜNCÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. TUNA ÖĞÜNCÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUNA ÖĞÜNCÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.TUNA,  ÖĞÜNCÜ,   AdanaTUNA ÖĞÜNCÜ Muayene ÜcretiTUNA ÖĞÜNCÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUNA ÖĞÜNCÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUNA ÖĞÜNCÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUNA ÖĞÜNCÜ Hakkında BilgiYorumlarTUNA ÖĞÜNCÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUNA ÖĞÜNCÜ HakkındaTUNA ÖĞÜNCÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUNA ÖĞÜNCÜ ÖzgeçmişiTUNA ÖĞÜNCÜ RandevuTUNA ÖĞÜNCÜ MuayenehaneTUNA ÖĞÜNCÜ Muayene ÜcretiTUNA ÖĞÜNCÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUNA ÖĞÜNCÜ BulGetirTUNA ÖĞÜNCÜ NeredeCep NoTUNA ÖĞÜNCÜ UzmanıTUNA ÖĞÜNCÜ Özel MuayeneTUNA ÖĞÜNCÜ NumarasıTUNA ÖĞÜNCÜ Nerede ÇalışıyorTUNA ÖĞÜNCÜ GörevliUzmanlıkAileTUNA ÖĞÜNCÜ ŞikayetTUNA ÖĞÜNCÜ ÖneriTUNA ÖĞÜNCÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarTUNA ÖĞÜNCÜ KimdirSekreterHemşireTUNA ÖĞÜNCÜ Yeni BilgileriTUNA ÖĞÜNCÜ Hakkında BilgiCerrahHekimTUNA ÖĞÜNCÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUNA ÖĞÜNCÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUNA ÖĞÜNCÜ Doğum TarihiİrtibatTUNA ÖĞÜNCÜ Tedavi OlanlarSağlıkTUNA ÖĞÜNCÜ ÖzgeçmişTUNA ÖĞÜNCÜ BiyografiCerrahisiTUNA ÖĞÜNCÜ DoktordurTUNA ÖĞÜNCÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUNA ÖĞÜNCÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUNA ÖĞÜNCÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 18,352 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır