Doktor Bilgileri

Dt. Suna Aytekin Göktopal
SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.SUNA,  AYTEKİN,  GÖKTOPAL,   AdanaSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Muayene ÜcretiSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Hakkında BilgiYorumlarSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL HakkındaSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ÖzgeçmişiSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL RandevuSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL MuayenehaneSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Muayene ÜcretiSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL BulGetirSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL NeredeCep NoSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL UzmanıSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Özel MuayeneSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL NumarasıSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Nerede ÇalışıyorSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL GörevliUzmanlıkAileSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ŞikayetSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ÖneriSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL EleştiriHastalıklarıYorumlarSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL KimdirSekreterHemşireSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Yeni BilgileriSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Hakkında BilgiCerrahHekimSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Doğum TarihiİrtibatSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Tedavi OlanlarSağlıkSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL ÖzgeçmişSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL BiyografiCerrahisiSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL DoktordurSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSUNA AYTEKİN GÖKTOPAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,863 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır