Doktor Bilgileri

Dt. Ebru Sahillioğlu Akçali
EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.EBRU,  SAHİLLİOĞLU,  AKÇALI,   AdanaEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Muayene ÜcretiEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Hakkında BilgiYorumlarEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI HakkındaEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ÖzgeçmişiEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI RandevuEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI MuayenehaneEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Muayene ÜcretiEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI BulGetirEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI NeredeCep NoEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI UzmanıEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Özel MuayeneEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI NumarasıEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Nerede ÇalışıyorEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI GörevliUzmanlıkAileEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ŞikayetEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ÖneriEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI EleştiriHastalıklarıYorumlarEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI KimdirSekreterHemşireEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Yeni BilgileriEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Hakkında BilgiCerrahHekimEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Doğum TarihiİrtibatEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Tedavi OlanlarSağlıkEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI ÖzgeçmişEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI BiyografiCerrahisiEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI DoktordurEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEBRU SAHİLLİOĞLU AKÇALI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,673 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır