Doktor Bilgileri

Dt. Cihan Küden
CİHAN KÜDEN (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CİHAN KÜDEN (Adana Diş Hastalıkları ve Tedavisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dt. CİHAN KÜDEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dt. CİHAN KÜDEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CİHAN KÜDEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CİHAN KÜDEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CİHAN KÜDEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CİHAN KÜDEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CİHAN KÜDEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dt.CİHAN,  KÜDEN,   AdanaCİHAN KÜDEN Muayene ÜcretiCİHAN KÜDEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCİHAN KÜDEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCİHAN KÜDEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCİHAN KÜDEN Hakkında BilgiYorumlarCİHAN KÜDEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCİHAN KÜDEN HakkındaCİHAN KÜDEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCİHAN KÜDEN ÖzgeçmişiCİHAN KÜDEN RandevuCİHAN KÜDEN MuayenehaneCİHAN KÜDEN Muayene ÜcretiCİHAN KÜDEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCİHAN KÜDEN BulGetirCİHAN KÜDEN NeredeCep NoCİHAN KÜDEN UzmanıCİHAN KÜDEN Özel MuayeneCİHAN KÜDEN NumarasıCİHAN KÜDEN Nerede ÇalışıyorCİHAN KÜDEN GörevliUzmanlıkAileCİHAN KÜDEN ŞikayetCİHAN KÜDEN ÖneriCİHAN KÜDEN EleştiriHastalıklarıYorumlarCİHAN KÜDEN KimdirSekreterHemşireCİHAN KÜDEN Yeni BilgileriCİHAN KÜDEN Hakkında BilgiCerrahHekimCİHAN KÜDEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCİHAN KÜDEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCİHAN KÜDEN Doğum TarihiİrtibatCİHAN KÜDEN Tedavi OlanlarSağlıkCİHAN KÜDEN ÖzgeçmişCİHAN KÜDEN BiyografiCerrahisiCİHAN KÜDEN DoktordurCİHAN KÜDEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCİHAN KÜDEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCİHAN KÜDEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDişHastalıklarıveTedavisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,293 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır