Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Aydin Yücel
AYDIN YÜCEL (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYDIN YÜCEL (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. AYDIN YÜCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. AYDIN YÜCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYDIN YÜCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYDIN YÜCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYDIN YÜCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYDIN YÜCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYDIN YÜCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.AYDIN,  YÜCEL,   AdanaAYDIN YÜCEL Muayene ÜcretiAYDIN YÜCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYDIN YÜCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYDIN YÜCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYDIN YÜCEL Hakkında BilgiYorumlarAYDIN YÜCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYDIN YÜCEL HakkındaAYDIN YÜCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYDIN YÜCEL ÖzgeçmişiAYDIN YÜCEL RandevuAYDIN YÜCEL MuayenehaneAYDIN YÜCEL Muayene ÜcretiAYDIN YÜCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYDIN YÜCEL BulGetirAYDIN YÜCEL NeredeCep NoAYDIN YÜCEL UzmanıAYDIN YÜCEL Özel MuayeneAYDIN YÜCEL NumarasıAYDIN YÜCEL Nerede ÇalışıyorAYDIN YÜCEL GörevliUzmanlıkAileAYDIN YÜCEL ŞikayetAYDIN YÜCEL ÖneriAYDIN YÜCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarAYDIN YÜCEL KimdirSekreterHemşireAYDIN YÜCEL Yeni BilgileriAYDIN YÜCEL Hakkında BilgiCerrahHekimAYDIN YÜCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYDIN YÜCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYDIN YÜCEL Doğum TarihiİrtibatAYDIN YÜCEL Tedavi OlanlarSağlıkAYDIN YÜCEL ÖzgeçmişAYDIN YÜCEL BiyografiCerrahisiAYDIN YÜCEL DoktordurAYDIN YÜCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYDIN YÜCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYDIN YÜCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,474 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır