Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sühan Günaçti
SÜHAN GÜNAÇTI (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜHAN GÜNAÇTI (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SÜHAN GÜNAÇTI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SÜHAN GÜNAÇTI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜHAN GÜNAÇTI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜHAN GÜNAÇTI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜHAN GÜNAÇTI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜHAN GÜNAÇTI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜHAN GÜNAÇTI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SÜHAN,  GÜNAÇTI,   AdanaSÜHAN GÜNAÇTI Muayene ÜcretiSÜHAN GÜNAÇTI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜHAN GÜNAÇTI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜHAN GÜNAÇTI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜHAN GÜNAÇTI Hakkında BilgiYorumlarSÜHAN GÜNAÇTI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜHAN GÜNAÇTI HakkındaSÜHAN GÜNAÇTI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜHAN GÜNAÇTI ÖzgeçmişiSÜHAN GÜNAÇTI RandevuSÜHAN GÜNAÇTI MuayenehaneSÜHAN GÜNAÇTI Muayene ÜcretiSÜHAN GÜNAÇTI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜHAN GÜNAÇTI BulGetirSÜHAN GÜNAÇTI NeredeCep NoSÜHAN GÜNAÇTI UzmanıSÜHAN GÜNAÇTI Özel MuayeneSÜHAN GÜNAÇTI NumarasıSÜHAN GÜNAÇTI Nerede ÇalışıyorSÜHAN GÜNAÇTI GörevliUzmanlıkAileSÜHAN GÜNAÇTI ŞikayetSÜHAN GÜNAÇTI ÖneriSÜHAN GÜNAÇTI EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜHAN GÜNAÇTI KimdirSekreterHemşireSÜHAN GÜNAÇTI Yeni BilgileriSÜHAN GÜNAÇTI Hakkında BilgiCerrahHekimSÜHAN GÜNAÇTI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜHAN GÜNAÇTI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜHAN GÜNAÇTI Doğum TarihiİrtibatSÜHAN GÜNAÇTI Tedavi OlanlarSağlıkSÜHAN GÜNAÇTI ÖzgeçmişSÜHAN GÜNAÇTI BiyografiCerrahisiSÜHAN GÜNAÇTI DoktordurSÜHAN GÜNAÇTI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜHAN GÜNAÇTI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜHAN GÜNAÇTI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,556 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır