Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sibel Özaykan Sönmez
SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SİBEL,  ÖZAYKAN,  SÖNMEZ,   AdanaSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Muayene ÜcretiSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Hakkında BilgiYorumlarSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ HakkındaSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ÖzgeçmişiSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ RandevuSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ MuayenehaneSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Muayene ÜcretiSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ BulGetirSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ NeredeCep NoSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ UzmanıSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Özel MuayeneSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ NumarasıSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Nerede ÇalışıyorSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ GörevliUzmanlıkAileSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ŞikayetSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ÖneriSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ KimdirSekreterHemşireSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Yeni BilgileriSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Doğum TarihiİrtibatSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Tedavi OlanlarSağlıkSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ ÖzgeçmişSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ BiyografiCerrahisiSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ DoktordurSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİBEL ÖZAYKAN SÖNMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,064 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır