Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Sezer Çiçekli Turgutalp
SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SEZER,  ÇİÇEKLİ,  TURGUTALP,   AdanaSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Muayene ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Hakkında BilgiYorumlarSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP HakkındaSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ÖzgeçmişiSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP RandevuSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP MuayenehaneSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Muayene ÜcretiSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP BulGetirSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP NeredeCep NoSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP UzmanıSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Özel MuayeneSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP NumarasıSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Nerede ÇalışıyorSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP GörevliUzmanlıkAileSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ŞikayetSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ÖneriSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP EleştiriHastalıklarıYorumlarSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP KimdirSekreterHemşireSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Yeni BilgileriSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Hakkında BilgiCerrahHekimSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Doğum TarihiİrtibatSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Tedavi OlanlarSağlıkSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP ÖzgeçmişSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP BiyografiCerrahisiSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP DoktordurSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEZER ÇİÇEKLİ TURGUTALP Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,376 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır