Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nuran Duran
NURAN DURAN (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURAN DURAN (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NURAN DURAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NURAN DURAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURAN DURAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURAN DURAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURAN DURAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURAN DURAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURAN DURAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NURAN,  DURAN,   AdanaNURAN DURAN Muayene ÜcretiNURAN DURAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURAN DURAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURAN DURAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURAN DURAN Hakkında BilgiYorumlarNURAN DURAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURAN DURAN HakkındaNURAN DURAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURAN DURAN ÖzgeçmişiNURAN DURAN RandevuNURAN DURAN MuayenehaneNURAN DURAN Muayene ÜcretiNURAN DURAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURAN DURAN BulGetirNURAN DURAN NeredeCep NoNURAN DURAN UzmanıNURAN DURAN Özel MuayeneNURAN DURAN NumarasıNURAN DURAN Nerede ÇalışıyorNURAN DURAN GörevliUzmanlıkAileNURAN DURAN ŞikayetNURAN DURAN ÖneriNURAN DURAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNURAN DURAN KimdirSekreterHemşireNURAN DURAN Yeni BilgileriNURAN DURAN Hakkında BilgiCerrahHekimNURAN DURAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURAN DURAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURAN DURAN Doğum TarihiİrtibatNURAN DURAN Tedavi OlanlarSağlıkNURAN DURAN ÖzgeçmişNURAN DURAN BiyografiCerrahisiNURAN DURAN DoktordurNURAN DURAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURAN DURAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURAN DURAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 86,681 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır