Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Neşe Ölçücü Abaci
NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEŞE,  ÖLÇÜCÜ,  ABACI,   AdanaNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Muayene ÜcretiNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Hakkında BilgiYorumlarNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI HakkındaNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ÖzgeçmişiNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI RandevuNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI MuayenehaneNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Muayene ÜcretiNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI BulGetirNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI NeredeCep NoNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI UzmanıNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Özel MuayeneNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI NumarasıNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Nerede ÇalışıyorNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI GörevliUzmanlıkAileNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ŞikayetNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ÖneriNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI EleştiriHastalıklarıYorumlarNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI KimdirSekreterHemşireNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Yeni BilgileriNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Hakkında BilgiCerrahHekimNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Doğum TarihiİrtibatNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Tedavi OlanlarSağlıkNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI ÖzgeçmişNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI BiyografiCerrahisiNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI DoktordurNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEŞE ÖLÇÜCÜ ABACI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 109,965 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır