Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlker Aydoğan
İLKER AYDOĞAN (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER AYDOĞAN (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLKER AYDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLKER AYDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER AYDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER AYDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER AYDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER AYDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER AYDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLKER,  AYDOĞAN,   AdanaİLKER AYDOĞAN Muayene ÜcretiİLKER AYDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER AYDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER AYDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER AYDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarİLKER AYDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER AYDOĞAN HakkındaİLKER AYDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER AYDOĞAN ÖzgeçmişiİLKER AYDOĞAN RandevuİLKER AYDOĞAN MuayenehaneİLKER AYDOĞAN Muayene ÜcretiİLKER AYDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER AYDOĞAN BulGetirİLKER AYDOĞAN NeredeCep NoİLKER AYDOĞAN UzmanıİLKER AYDOĞAN Özel MuayeneİLKER AYDOĞAN NumarasıİLKER AYDOĞAN Nerede ÇalışıyorİLKER AYDOĞAN GörevliUzmanlıkAileİLKER AYDOĞAN ŞikayetİLKER AYDOĞAN ÖneriİLKER AYDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER AYDOĞAN KimdirSekreterHemşireİLKER AYDOĞAN Yeni BilgileriİLKER AYDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER AYDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER AYDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER AYDOĞAN Doğum TarihiİrtibatİLKER AYDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkİLKER AYDOĞAN ÖzgeçmişİLKER AYDOĞAN BiyografiCerrahisiİLKER AYDOĞAN DoktordurİLKER AYDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER AYDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER AYDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,585 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır