Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hasan Kavukçu
HASAN KAVUKÇU (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HASAN KAVUKÇU (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HASAN KAVUKÇU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HASAN KAVUKÇU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HASAN KAVUKÇU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HASAN KAVUKÇU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HASAN KAVUKÇU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HASAN KAVUKÇU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HASAN KAVUKÇU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HASAN,  KAVUKÇU,   AdanaHASAN KAVUKÇU Muayene ÜcretiHASAN KAVUKÇU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHASAN KAVUKÇU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHASAN KAVUKÇU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHASAN KAVUKÇU Hakkında BilgiYorumlarHASAN KAVUKÇU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHASAN KAVUKÇU HakkındaHASAN KAVUKÇU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHASAN KAVUKÇU ÖzgeçmişiHASAN KAVUKÇU RandevuHASAN KAVUKÇU MuayenehaneHASAN KAVUKÇU Muayene ÜcretiHASAN KAVUKÇU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHASAN KAVUKÇU BulGetirHASAN KAVUKÇU NeredeCep NoHASAN KAVUKÇU UzmanıHASAN KAVUKÇU Özel MuayeneHASAN KAVUKÇU NumarasıHASAN KAVUKÇU Nerede ÇalışıyorHASAN KAVUKÇU GörevliUzmanlıkAileHASAN KAVUKÇU ŞikayetHASAN KAVUKÇU ÖneriHASAN KAVUKÇU EleştiriHastalıklarıYorumlarHASAN KAVUKÇU KimdirSekreterHemşireHASAN KAVUKÇU Yeni BilgileriHASAN KAVUKÇU Hakkında BilgiCerrahHekimHASAN KAVUKÇU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHASAN KAVUKÇU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHASAN KAVUKÇU Doğum TarihiİrtibatHASAN KAVUKÇU Tedavi OlanlarSağlıkHASAN KAVUKÇU ÖzgeçmişHASAN KAVUKÇU BiyografiCerrahisiHASAN KAVUKÇU DoktordurHASAN KAVUKÇU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHASAN KAVUKÇU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHASAN KAVUKÇU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,233 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır