Doktor Bilgileri

Dr. Gülay Satar
GÜLAY SATAR (İstanbul Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLAY SATAR (İstanbul Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLAY SATAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLAY SATAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLAY SATAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLAY SATAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLAY SATAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLAY SATAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLAY SATAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLAY,  SATAR,   İstanbulGÜLAY SATAR Muayene ÜcretiGÜLAY SATAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLAY SATAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLAY SATAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLAY SATAR Hakkında BilgiYorumlarGÜLAY SATAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLAY SATAR HakkındaGÜLAY SATAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLAY SATAR ÖzgeçmişiGÜLAY SATAR RandevuGÜLAY SATAR MuayenehaneGÜLAY SATAR Muayene ÜcretiGÜLAY SATAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLAY SATAR BulGetirGÜLAY SATAR NeredeCep NoGÜLAY SATAR UzmanıGÜLAY SATAR Özel MuayeneGÜLAY SATAR NumarasıGÜLAY SATAR Nerede ÇalışıyorGÜLAY SATAR GörevliUzmanlıkAileGÜLAY SATAR ŞikayetGÜLAY SATAR ÖneriGÜLAY SATAR EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLAY SATAR KimdirSekreterHemşireGÜLAY SATAR Yeni BilgileriGÜLAY SATAR Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLAY SATAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLAY SATAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLAY SATAR Doğum TarihiİrtibatGÜLAY SATAR Tedavi OlanlarSağlıkGÜLAY SATAR ÖzgeçmişGÜLAY SATAR BiyografiCerrahisiGÜLAY SATAR DoktordurGÜLAY SATAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLAY SATAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLAY SATAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
İstanbul / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,671 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır