Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bülent Yalaki
BÜLENT YALAKİ (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜLENT YALAKİ (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. BÜLENT YALAKİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. BÜLENT YALAKİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜLENT YALAKİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜLENT YALAKİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜLENT YALAKİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜLENT YALAKİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜLENT YALAKİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.BÜLENT,  YALAKİ,   AdanaBÜLENT YALAKİ Muayene ÜcretiBÜLENT YALAKİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜLENT YALAKİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜLENT YALAKİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜLENT YALAKİ Hakkında BilgiYorumlarBÜLENT YALAKİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜLENT YALAKİ HakkındaBÜLENT YALAKİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜLENT YALAKİ ÖzgeçmişiBÜLENT YALAKİ RandevuBÜLENT YALAKİ MuayenehaneBÜLENT YALAKİ Muayene ÜcretiBÜLENT YALAKİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜLENT YALAKİ BulGetirBÜLENT YALAKİ NeredeCep NoBÜLENT YALAKİ UzmanıBÜLENT YALAKİ Özel MuayeneBÜLENT YALAKİ NumarasıBÜLENT YALAKİ Nerede ÇalışıyorBÜLENT YALAKİ GörevliUzmanlıkAileBÜLENT YALAKİ ŞikayetBÜLENT YALAKİ ÖneriBÜLENT YALAKİ EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜLENT YALAKİ KimdirSekreterHemşireBÜLENT YALAKİ Yeni BilgileriBÜLENT YALAKİ Hakkında BilgiCerrahHekimBÜLENT YALAKİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜLENT YALAKİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜLENT YALAKİ Doğum TarihiİrtibatBÜLENT YALAKİ Tedavi OlanlarSağlıkBÜLENT YALAKİ ÖzgeçmişBÜLENT YALAKİ BiyografiCerrahisiBÜLENT YALAKİ DoktordurBÜLENT YALAKİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜLENT YALAKİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜLENT YALAKİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,611 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır