Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahu Özbilen
AHU ÖZBİLEN (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHU ÖZBİLEN (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHU ÖZBİLEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHU ÖZBİLEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHU ÖZBİLEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHU ÖZBİLEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHU ÖZBİLEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHU ÖZBİLEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHU ÖZBİLEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHU,  ÖZBİLEN,   AdanaAHU ÖZBİLEN Muayene ÜcretiAHU ÖZBİLEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHU ÖZBİLEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHU ÖZBİLEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHU ÖZBİLEN Hakkında BilgiYorumlarAHU ÖZBİLEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHU ÖZBİLEN HakkındaAHU ÖZBİLEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHU ÖZBİLEN ÖzgeçmişiAHU ÖZBİLEN RandevuAHU ÖZBİLEN MuayenehaneAHU ÖZBİLEN Muayene ÜcretiAHU ÖZBİLEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHU ÖZBİLEN BulGetirAHU ÖZBİLEN NeredeCep NoAHU ÖZBİLEN UzmanıAHU ÖZBİLEN Özel MuayeneAHU ÖZBİLEN NumarasıAHU ÖZBİLEN Nerede ÇalışıyorAHU ÖZBİLEN GörevliUzmanlıkAileAHU ÖZBİLEN ŞikayetAHU ÖZBİLEN ÖneriAHU ÖZBİLEN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHU ÖZBİLEN KimdirSekreterHemşireAHU ÖZBİLEN Yeni BilgileriAHU ÖZBİLEN Hakkında BilgiCerrahHekimAHU ÖZBİLEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHU ÖZBİLEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHU ÖZBİLEN Doğum TarihiİrtibatAHU ÖZBİLEN Tedavi OlanlarSağlıkAHU ÖZBİLEN ÖzgeçmişAHU ÖZBİLEN BiyografiCerrahisiAHU ÖZBİLEN DoktordurAHU ÖZBİLEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHU ÖZBİLEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHU ÖZBİLEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,994 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır