Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ahmet Yakişan
AHMET YAKIŞAN (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET YAKIŞAN (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AHMET YAKIŞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AHMET YAKIŞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET YAKIŞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET YAKIŞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET YAKIŞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET YAKIŞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET YAKIŞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AHMET,  YAKIŞAN,   AdanaAHMET YAKIŞAN Muayene ÜcretiAHMET YAKIŞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET YAKIŞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET YAKIŞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET YAKIŞAN Hakkında BilgiYorumlarAHMET YAKIŞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET YAKIŞAN HakkındaAHMET YAKIŞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET YAKIŞAN ÖzgeçmişiAHMET YAKIŞAN RandevuAHMET YAKIŞAN MuayenehaneAHMET YAKIŞAN Muayene ÜcretiAHMET YAKIŞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET YAKIŞAN BulGetirAHMET YAKIŞAN NeredeCep NoAHMET YAKIŞAN UzmanıAHMET YAKIŞAN Özel MuayeneAHMET YAKIŞAN NumarasıAHMET YAKIŞAN Nerede ÇalışıyorAHMET YAKIŞAN GörevliUzmanlıkAileAHMET YAKIŞAN ŞikayetAHMET YAKIŞAN ÖneriAHMET YAKIŞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET YAKIŞAN KimdirSekreterHemşireAHMET YAKIŞAN Yeni BilgileriAHMET YAKIŞAN Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET YAKIŞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET YAKIŞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET YAKIŞAN Doğum TarihiİrtibatAHMET YAKIŞAN Tedavi OlanlarSağlıkAHMET YAKIŞAN ÖzgeçmişAHMET YAKIŞAN BiyografiCerrahisiAHMET YAKIŞAN DoktordurAHMET YAKIŞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET YAKIŞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET YAKIŞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 95,480 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır