Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Lütfü Varol Aksungur
LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor LÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.LÜTFÜ,  VAROL,  AKSUNGUR,   AdanaLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Muayene ÜcretiLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Hakkında BilgiYorumlarLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR HakkındaLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ÖzgeçmişiLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR RandevuLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR MuayenehaneLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Muayene ÜcretiLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR BulGetirLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR NeredeCep NoLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR UzmanıLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Özel MuayeneLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR NumarasıLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Nerede ÇalışıyorLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR GörevliUzmanlıkAileLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ŞikayetLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ÖneriLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR EleştiriHastalıklarıYorumlarLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR KimdirSekreterHemşireLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Yeni BilgileriLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Hakkında BilgiCerrahHekimLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Doğum TarihiİrtibatLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Tedavi OlanlarSağlıkLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR ÖzgeçmişLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR BiyografiCerrahisiLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR DoktordurLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirLÜTFÜ VAROL AKSUNGUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,005 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır