Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Deniz Çetinkünar
DENİZ ÇETİNKÜNAR (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. DENİZ ÇETİNKÜNAR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. DENİZ ÇETİNKÜNAR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DENİZ ÇETİNKÜNAR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.DENİZ,  ÇETİNKÜNAR,   AdanaDENİZ ÇETİNKÜNAR Muayene ÜcretiDENİZ ÇETİNKÜNAR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDENİZ ÇETİNKÜNAR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDENİZ ÇETİNKÜNAR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDENİZ ÇETİNKÜNAR Hakkında BilgiYorumlarDENİZ ÇETİNKÜNAR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDENİZ ÇETİNKÜNAR HakkındaDENİZ ÇETİNKÜNAR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDENİZ ÇETİNKÜNAR ÖzgeçmişiDENİZ ÇETİNKÜNAR RandevuDENİZ ÇETİNKÜNAR MuayenehaneDENİZ ÇETİNKÜNAR Muayene ÜcretiDENİZ ÇETİNKÜNAR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDENİZ ÇETİNKÜNAR BulGetirDENİZ ÇETİNKÜNAR NeredeCep NoDENİZ ÇETİNKÜNAR UzmanıDENİZ ÇETİNKÜNAR Özel MuayeneDENİZ ÇETİNKÜNAR NumarasıDENİZ ÇETİNKÜNAR Nerede ÇalışıyorDENİZ ÇETİNKÜNAR GörevliUzmanlıkAileDENİZ ÇETİNKÜNAR ŞikayetDENİZ ÇETİNKÜNAR ÖneriDENİZ ÇETİNKÜNAR EleştiriHastalıklarıYorumlarDENİZ ÇETİNKÜNAR KimdirSekreterHemşireDENİZ ÇETİNKÜNAR Yeni BilgileriDENİZ ÇETİNKÜNAR Hakkında BilgiCerrahHekimDENİZ ÇETİNKÜNAR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDENİZ ÇETİNKÜNAR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDENİZ ÇETİNKÜNAR Doğum TarihiİrtibatDENİZ ÇETİNKÜNAR Tedavi OlanlarSağlıkDENİZ ÇETİNKÜNAR ÖzgeçmişDENİZ ÇETİNKÜNAR BiyografiCerrahisiDENİZ ÇETİNKÜNAR DoktordurDENİZ ÇETİNKÜNAR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDENİZ ÇETİNKÜNAR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDENİZ ÇETİNKÜNAR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,318 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır