Doktor Bilgileri

Dr. Tulin Erdoğan
TULİN ERDOĞAN (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TULİN ERDOĞAN (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TULİN ERDOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TULİN ERDOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TULİN ERDOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TULİN ERDOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TULİN ERDOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TULİN ERDOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TULİN ERDOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TULİN,  ERDOĞAN,   AdanaTULİN ERDOĞAN Muayene ÜcretiTULİN ERDOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTULİN ERDOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTULİN ERDOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTULİN ERDOĞAN Hakkında BilgiYorumlarTULİN ERDOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTULİN ERDOĞAN HakkındaTULİN ERDOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTULİN ERDOĞAN ÖzgeçmişiTULİN ERDOĞAN RandevuTULİN ERDOĞAN MuayenehaneTULİN ERDOĞAN Muayene ÜcretiTULİN ERDOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTULİN ERDOĞAN BulGetirTULİN ERDOĞAN NeredeCep NoTULİN ERDOĞAN UzmanıTULİN ERDOĞAN Özel MuayeneTULİN ERDOĞAN NumarasıTULİN ERDOĞAN Nerede ÇalışıyorTULİN ERDOĞAN GörevliUzmanlıkAileTULİN ERDOĞAN ŞikayetTULİN ERDOĞAN ÖneriTULİN ERDOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarTULİN ERDOĞAN KimdirSekreterHemşireTULİN ERDOĞAN Yeni BilgileriTULİN ERDOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimTULİN ERDOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTULİN ERDOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTULİN ERDOĞAN Doğum TarihiİrtibatTULİN ERDOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkTULİN ERDOĞAN ÖzgeçmişTULİN ERDOĞAN BiyografiCerrahisiTULİN ERDOĞAN DoktordurTULİN ERDOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTULİN ERDOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTULİN ERDOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 23,812 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır