Doktor Bilgileri

Dr. İlkay Nefşioğullari
İLKAY NEFŞİOĞULLARI (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKAY NEFŞİOĞULLARI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKAY NEFŞİOĞULLARI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKAY NEFŞİOĞULLARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKAY,  NEFŞİOĞULLARI,   AdanaİLKAY NEFŞİOĞULLARI Muayene ÜcretiİLKAY NEFŞİOĞULLARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKAY NEFŞİOĞULLARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKAY NEFŞİOĞULLARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKAY NEFŞİOĞULLARI Hakkında BilgiYorumlarİLKAY NEFŞİOĞULLARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKAY NEFŞİOĞULLARI HakkındaİLKAY NEFŞİOĞULLARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKAY NEFŞİOĞULLARI ÖzgeçmişiİLKAY NEFŞİOĞULLARI RandevuİLKAY NEFŞİOĞULLARI MuayenehaneİLKAY NEFŞİOĞULLARI Muayene ÜcretiİLKAY NEFŞİOĞULLARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKAY NEFŞİOĞULLARI BulGetirİLKAY NEFŞİOĞULLARI NeredeCep NoİLKAY NEFŞİOĞULLARI UzmanıİLKAY NEFŞİOĞULLARI Özel MuayeneİLKAY NEFŞİOĞULLARI NumarasıİLKAY NEFŞİOĞULLARI Nerede ÇalışıyorİLKAY NEFŞİOĞULLARI GörevliUzmanlıkAileİLKAY NEFŞİOĞULLARI ŞikayetİLKAY NEFŞİOĞULLARI ÖneriİLKAY NEFŞİOĞULLARI EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKAY NEFŞİOĞULLARI KimdirSekreterHemşireİLKAY NEFŞİOĞULLARI Yeni BilgileriİLKAY NEFŞİOĞULLARI Hakkında BilgiCerrahHekimİLKAY NEFŞİOĞULLARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKAY NEFŞİOĞULLARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKAY NEFŞİOĞULLARI Doğum TarihiİrtibatİLKAY NEFŞİOĞULLARI Tedavi OlanlarSağlıkİLKAY NEFŞİOĞULLARI ÖzgeçmişİLKAY NEFŞİOĞULLARI BiyografiCerrahisiİLKAY NEFŞİOĞULLARI DoktordurİLKAY NEFŞİOĞULLARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKAY NEFŞİOĞULLARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKAY NEFŞİOĞULLARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,940 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır