Doktor Bilgileri

Dr. Abdurrahman Doğmuş
ABDURRAHMAN DOĞMUŞ (Adana Dermatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ (Adana Dermatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDURRAHMAN DOĞMUŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDURRAHMAN DOĞMUŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDURRAHMAN DOĞMUŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDURRAHMAN,  DOĞMUŞ,   AdanaABDURRAHMAN DOĞMUŞ Muayene ÜcretiABDURRAHMAN DOĞMUŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDURRAHMAN DOĞMUŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDURRAHMAN DOĞMUŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDURRAHMAN DOĞMUŞ Hakkında BilgiYorumlarABDURRAHMAN DOĞMUŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDURRAHMAN DOĞMUŞ HakkındaABDURRAHMAN DOĞMUŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDURRAHMAN DOĞMUŞ ÖzgeçmişiABDURRAHMAN DOĞMUŞ RandevuABDURRAHMAN DOĞMUŞ MuayenehaneABDURRAHMAN DOĞMUŞ Muayene ÜcretiABDURRAHMAN DOĞMUŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDURRAHMAN DOĞMUŞ BulGetirABDURRAHMAN DOĞMUŞ NeredeCep NoABDURRAHMAN DOĞMUŞ UzmanıABDURRAHMAN DOĞMUŞ Özel MuayeneABDURRAHMAN DOĞMUŞ NumarasıABDURRAHMAN DOĞMUŞ Nerede ÇalışıyorABDURRAHMAN DOĞMUŞ GörevliUzmanlıkAileABDURRAHMAN DOĞMUŞ ŞikayetABDURRAHMAN DOĞMUŞ ÖneriABDURRAHMAN DOĞMUŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarABDURRAHMAN DOĞMUŞ KimdirSekreterHemşireABDURRAHMAN DOĞMUŞ Yeni BilgileriABDURRAHMAN DOĞMUŞ Hakkında BilgiCerrahHekimABDURRAHMAN DOĞMUŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDURRAHMAN DOĞMUŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDURRAHMAN DOĞMUŞ Doğum TarihiİrtibatABDURRAHMAN DOĞMUŞ Tedavi OlanlarSağlıkABDURRAHMAN DOĞMUŞ ÖzgeçmişABDURRAHMAN DOĞMUŞ BiyografiCerrahisiABDURRAHMAN DOĞMUŞ DoktordurABDURRAHMAN DOĞMUŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDURRAHMAN DOĞMUŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDURRAHMAN DOĞMUŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDermatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,494 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır