Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa SoyaldI
Mustafa Soyaldı (Adana Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mustafa Soyaldı (Adana Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mustafa Soyaldı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mustafa Soyaldı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mustafa Soyaldı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mustafa Soyaldı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mustafa Soyaldı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Mustafa,  Soyaldı,   AdanaMustafa Soyaldı Muayene ÜcretiMustafa Soyaldı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMustafa Soyaldı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMustafa Soyaldı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMustafa Soyaldı Hakkında BilgiYorumlarMustafa Soyaldı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMustafa Soyaldı HakkındaMustafa Soyaldı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMustafa Soyaldı ÖzgeçmişiMustafa Soyaldı RandevuMustafa Soyaldı MuayenehaneMustafa Soyaldı Muayene ÜcretiMustafa Soyaldı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMustafa Soyaldı BulGetirMustafa Soyaldı NeredeCep NoMustafa Soyaldı UzmanıMustafa Soyaldı Özel MuayeneMustafa Soyaldı NumarasıMustafa Soyaldı Nerede ÇalışıyorMustafa Soyaldı GörevliUzmanlıkAileMustafa Soyaldı ŞikayetMustafa Soyaldı ÖneriMustafa Soyaldı EleştiriHastalıklarıYorumlarMustafa Soyaldı KimdirSekreterHemşireMustafa Soyaldı Yeni BilgileriMustafa Soyaldı Hakkında BilgiCerrahHekimMustafa Soyaldı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMustafa Soyaldı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMustafa Soyaldı Doğum TarihiİrtibatMustafa Soyaldı Tedavi OlanlarSağlıkMustafa Soyaldı ÖzgeçmişMustafa Soyaldı BiyografiCerrahisiMustafa Soyaldı DoktordurMustafa Soyaldı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMustafa Soyaldı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMustafa Soyaldı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriveZühreviHastalıklarUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 315,086 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır