Doktor Bilgileri

Dr. Ali Bozhöyük
ALİ BOZHÖYÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ALİ BOZHÖYÜK (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ALİ BOZHÖYÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ALİ BOZHÖYÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ALİ BOZHÖYÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ALİ BOZHÖYÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ALİ BOZHÖYÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ALİ BOZHÖYÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ALİ BOZHÖYÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ALİ,  BOZHÖYÜK,   AdanaALİ BOZHÖYÜK Muayene ÜcretiALİ BOZHÖYÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerALİ BOZHÖYÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriALİ BOZHÖYÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarALİ BOZHÖYÜK Hakkında BilgiYorumlarALİ BOZHÖYÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiALİ BOZHÖYÜK HakkındaALİ BOZHÖYÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıALİ BOZHÖYÜK ÖzgeçmişiALİ BOZHÖYÜK RandevuALİ BOZHÖYÜK MuayenehaneALİ BOZHÖYÜK Muayene ÜcretiALİ BOZHÖYÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraALİ BOZHÖYÜK BulGetirALİ BOZHÖYÜK NeredeCep NoALİ BOZHÖYÜK UzmanıALİ BOZHÖYÜK Özel MuayeneALİ BOZHÖYÜK NumarasıALİ BOZHÖYÜK Nerede ÇalışıyorALİ BOZHÖYÜK GörevliUzmanlıkAileALİ BOZHÖYÜK ŞikayetALİ BOZHÖYÜK ÖneriALİ BOZHÖYÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarALİ BOZHÖYÜK KimdirSekreterHemşireALİ BOZHÖYÜK Yeni BilgileriALİ BOZHÖYÜK Hakkında BilgiCerrahHekimALİ BOZHÖYÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikALİ BOZHÖYÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviALİ BOZHÖYÜK Doğum TarihiİrtibatALİ BOZHÖYÜK Tedavi OlanlarSağlıkALİ BOZHÖYÜK ÖzgeçmişALİ BOZHÖYÜK BiyografiCerrahisiALİ BOZHÖYÜK DoktordurALİ BOZHÖYÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıALİ BOZHÖYÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirALİ BOZHÖYÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,228 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır