Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İşIn Çeken Kocabaş
Işın Çeken Kocabaş (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Işın Çeken Kocabaş (Adana Deri Ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Işın Çeken Kocabaş hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Işın Çeken Kocabaş iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Işın Çeken Kocabaş ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Işın Çeken Kocabaş ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Işın Çeken Kocabaş ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Işın Çeken Kocabaş ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Işın Çeken Kocabaş ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Işın,  Çeken,  Kocabaş,   AdanaIşın Çeken Kocabaş Muayene ÜcretiIşın Çeken Kocabaş Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerIşın Çeken Kocabaş Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriIşın Çeken Kocabaş ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarIşın Çeken Kocabaş Hakkında BilgiYorumlarIşın Çeken Kocabaş KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiIşın Çeken Kocabaş HakkındaIşın Çeken Kocabaş Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıIşın Çeken Kocabaş ÖzgeçmişiIşın Çeken Kocabaş RandevuIşın Çeken Kocabaş MuayenehaneIşın Çeken Kocabaş Muayene ÜcretiIşın Çeken Kocabaş ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraIşın Çeken Kocabaş BulGetirIşın Çeken Kocabaş NeredeCep NoIşın Çeken Kocabaş UzmanıIşın Çeken Kocabaş Özel MuayeneIşın Çeken Kocabaş NumarasıIşın Çeken Kocabaş Nerede ÇalışıyorIşın Çeken Kocabaş GörevliUzmanlıkAileIşın Çeken Kocabaş ŞikayetIşın Çeken Kocabaş ÖneriIşın Çeken Kocabaş EleştiriHastalıklarıYorumlarIşın Çeken Kocabaş KimdirSekreterHemşireIşın Çeken Kocabaş Yeni BilgileriIşın Çeken Kocabaş Hakkında BilgiCerrahHekimIşın Çeken Kocabaş AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikIşın Çeken Kocabaş TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviIşın Çeken Kocabaş Doğum TarihiİrtibatIşın Çeken Kocabaş Tedavi OlanlarSağlıkIşın Çeken Kocabaş ÖzgeçmişIşın Çeken Kocabaş BiyografiCerrahisiIşın Çeken Kocabaş DoktordurIşın Çeken Kocabaş Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıIşın Çeken Kocabaş TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirIşın Çeken Kocabaş Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirDeriVeZühreviHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,568 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır